Banská Bystrica

Banská Bystrica / Zvolenská cesta
Pridať k obľúbenýmPridané k obľúbeným. Späť

Základný prehľad

Typ ponuky:
predaj
Typ nehnuteľnosti:
nebytový priestor
Obec:
Banská Bystrica
Cena:
Plocha:
- m2
Počet izieb:
-
Stav:
-
Pridaná:
30.4.2021 09:48
Aktualizovaná:
30.4.2021 09:48

Popis


Ponúkame na prenájom PREVÁDZKOVÝ, OBCHODNÝ, ADMINISTRATÍVNY A SKLADOVÝ PRIESTOR, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica, RADVAŇ, ulica - ZVOLENSKÁ CESTA.

Priestory sa nachádzajú v relatívne novopostavenom objekte s blízkosťou centra mesta na prízemí. Ďalšími výhodami - LOKALITA - nachádza sa na frekventovanej križovatke s priamym napojením na R1 smer ZVOLEN A BANSKÁ BYSTRICA. Taktiež rýchly prístup do centra mesta, resp. mestskej časti Radvaň. V blízkosti budovy sa nachádzajú priemyselné zóny.
PARKOVANIE: Možnosť využitia vonkajšieho parkovacieho státia priamo pred objektom v počte 7 parkovacích miest + možnosť prenájmu aj ďalších parkovacích miest.

RAMPA: z parkoviska je prístupná rampa na nakladanie tovaru.

DISPOZÍCIA: vstup do prezenčnej miestnosti (showroom), kde sa nachádzajú dve kancelárie a serverovňa. Zároveň sa tu nachádza aj dva vstupy do skladu s oknami. Dispozícia - viď pôdorys v galérii fotiek. Sociálne zariadenia sa nachádzajú na spoločnej chodbe.

SKLADOVÝ PRIESTOR: z parkovacíeho státia je priamy vstup do skladového priestoru s rampou alebo dvoma vstupmi z prezenčnej miestnosti.
Úžitková plocha predstavuje 470 m2.

CENNÍK

Cena prenájmu uvedených priestorov je 45 € / m2 / ročne / bez DPH + energie
K cene nájmu sa priratúva preddavok za energie (voda, elektrina). Kúrenie je elektrické. Osvetlenie LED v celom priestore. Výška priestoru cca 3,5m.

OSVETLENÁ REKLAMA: bočnú stranu budovy je možné využiť na priestrannú reklamu s nočným osvetlením. Je to už zahrnuté v cene nájmu.

Energetický certifikát: nie je.

Charakteristika

  • Hlavné využitie: podnikanie
  • Vlastníctvo: osobné

Poloha na mape

Poloha na mape nemusí odpovedať skutočnej polohe nehnuteľnosti.

Kontaktujte realitného makléra


Podobné nehnuteľnosti v okolí