Banská Bystrica

Banská Bystrica / Trieda SNP
Pridať k obľúbenýmPridané k obľúbeným. Späť

Základný prehľad

Typ ponuky:
predaj
Typ nehnuteľnosti:
byt
Obec:
Banská Bystrica
Cena:
135 000 €
Plocha:
60 m2
Počet izieb:
3
Stav:
uplná rekonštrukcia
Pridaná:
20.7.2020 19:36
Aktualizovaná:
20.7.2020 19:49

Popis


Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový holobyt na Sídlisku, ulica Trieda SNP, centrum mesta Banská Bystrica.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Architektonická štúdia slúži na overenie možností bytu a jeho efektivitu využívania. Navrhované riešenie je jednou z možností zariadenia a využívania posudzovaného holobytu. Rozmery jednotlivých miestností a všetky parametre vytvárajú bytovú jednotku s možnosťou jednoducho zariaditeľného interiéru. Dispozícia predurčuje využívanie jednotlivých miestností. Vstupná predsieň s chodbou slúži ako komunikačný priestor bytu. Dve menšie miestnosti slúžia ako nočná časť (detská izba a spálňa) a podľa potreby je možné ich funkciu vzájomne vymeniť.
Kúpeľňa prepojená s WC má modulové rozmery a pripravené rozvody ZTI pre praktické zariadenie. Spojená obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou má vďaka logicky umiestneným rozvodom ZTI predurčenú polohu kuchynskej časti s možnosťou následného variovania zvyšných funkčných plôch miestnosti.

Celkovo je dispozícia bytu, orientácia, poloha, konštrukčné a technické vyhotovenie na vysokej úrovni s potenciálom pre kvalitné bývanie.

Byt sa predáva ako holobyt s možnosťou zariadiť si ho podľa vlastných predstáv alebo na základe už vyhotovenej architektonickej štúdie.

Popis bytu:
1/4 poschodie.
Počet izieb: 3
Úžitková plocha: byt 60,2 m2.
Byt je v osobnom vlastníctve, murovaná pivnica patrí k bytu.
Energetický certifikát nie je.

Ak hľadáte priestranný byt za rozumnú cenu s nízkymi nákladmi na užívanie a teda aj výhodnú investíciu, potom je táto ponuka určená práve Vám.

Na byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia:

CENA a PLATBA:
- cena 135.000,- Eur
- byt je voľný,
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom úveru (s jeho vybavením Vám samozrejme radi pomôžeme).

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:
Byt sa nachádza v urbanisticky veľmi kvalitnej časti mesta. Významným benefitom je bohatá občianska vybavenosť, školy v okolí a dôležité dopravné uzly mesta v pešej dostupnosti. Samotné centrum mesta je dostupné 15 minútovou chôdzou cez príjemné prostredie Parku SNP. Lokalita je úzko naviazaná na všetky mestské funkcie a dopravné tepny no zároveň si aj vďaka množstvu zelene zachováva svoj pokojný a tichý charakter. Blízka príroda (vrch Urpín, Bystrická vrchovina,...) s množstvom chodníkov ponúkajú rozmanité možnosti trávenia voľného času.

Charakteristika

  • Hlavné využitie: bývanie
  • Vlastníctvo: osobné
  • Poschodie: 1
  • Pivnica:

Poloha na mape

Poloha na mape nemusí odpovedať skutočnej polohe nehnuteľnosti.

Vývoj ceny

Kontaktujte realitného makléra


Podobné nehnuteľnosti v okolí